Hakkımızda

cakiroglu_yapi_yonetim_politikamiz_small

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamak, her zaman tercih edilmek, referans olarak gösterilmek, çevreye duyarlı olmak, hizmette kalitelinin…
cakiroglu_yapi_kurumsal_yapimiz

KURUMSAL YAPIMIZ

“Güzel yaşam ince ayrıntılarda saklıdır” mantığıyla yola çıkarak; tasarıma, ince düşünceye, genç neslin fikirlerine tecrübelerin ışığı altında…
cakiroglu_yapi_misyonumuz

MİSYONUMUZ

Çakıroğlu Yapı’nın misyonu; zamanın gerektirdiği değişikliklerle yenilenen, kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak, nitelikli ve deneyimli iş gücü…
cakiroglu_yapi_vizyonumuz_small

VİZYONUMUZ

Çakıroğlu Yapı’nın vizyonu; teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çağa ayak uydurmak, estetik ve fonksiyonel bütünlük ile insanoğlunun…
Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamak, her zaman tercih edilmek, referans olarak gösterilmek, çevreye duyarlı olmak, hizmette kalitelinin sunumunun yanında müşteri memnuniyetini de sağlamak, tamamı modern teknoloji ile tasarlanmış araçlar ile hizmet sunmak Çakıroğlu Yapı’nın yönetim politikasının temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle Çakıroğlu Yapı şirket içi yönetimimin de ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi ve Şantiyelerimizde OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi uygulamalarını hassasiyetle uygulamayı kendisine görev edinmiştir.

1988 yılından bu yana kaliteli ürün ve hizmet ile müşterilerine ulaşan Çakıroğlu Yapı, modern teknoloji ve müşteri memnuniyeti tabanlı ve sistemli çalışma prensibi ile hizmet verdiği alanlara yeni bir soluk getirerek, birçok önemli projeye imzasını atmıştır. 2000 yıllarının başında genç nesilin de şirket bünyesine katılımıyla gelişimini hızlandırmıştır. Şirketimizin önümüzdeki yıllar için hedefi; ülkemizin önde gelen inşaat ve yatırım kuruluşlarından biri olarak ülke ekonomisinde söz sahibi olmaktır.

“Güzel yaşam ince ayrıntılarda saklıdır” mantığıyla yola çıkarak; tasarıma, ince düşünceye, genç neslin fikirlerine tecrübelerin ışığı altında odaklanarak hareket eden Şirket, projelerini de bu bakış açısı ile gerçekleştirmektedir. 1988 yılından bu yana işini severek ve benimseyerek sadece inşaat alanında faaliyet gösteren Çakıroğlu Yapı, şimdi diğer sektörlerde de adından söz ettirmektedir. Bugüne kadar yüzbinlerce metrekarenin üzerinde yapılar üreten Çakıroğlu Yapı, yenilikçi bakış açısı ve uzman kadrosuyla projelerini inşa ettiği yerlere değer katan, değer kattıkça kazandıran, kazandırdıkça kazanan ve kazandıkça da büyüyen bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

Geçmişin izlerinden esinlenerek modern mimari ile projelerini gerçekleştiren Çakıroğlu Yapı, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari şartlara, inşaat tekniklerine, deprem yönetmeliğine uyan, çevresine asgari miktarda rahatsızlık veren, çalışanlarının memnuniyetini en üst seviyelerde tutan, doğaya-çevreye duyarlı ve saygılı davranan, çevre duyarlılığını sürekli arttırmaya çalışan, her projesine bir sonraki için referans olacak şekilde yaklaşan, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal şartlara uyan, güvenli çalışma alanları yaparak şantiyelerilerinde ve ofislerinde kaza riskini en aza indiren, çalışanlarına düzenli olarak iş sağlığı ve güvenliği eğitimi veren ve öğrendiklerini uygulamaları için teşvik eden, müşteri memnuniyetini sürekli kılan, işi söz verilen zamanda teslim eden, modern teknolojiye ayak uyduran, yeni nesil elektronik çözümlemeler ve yeni nesil iş makinaları kullanan, anlaşmalara bağlı olarak akıllı ev inşa eden, anahtar teslimine kadar satın alınan mülk ile ilgili olarak her türlü danışmanlığı ve yardımı yapan, müşterileri ve çalışanlar ile daha verimli iletişim kurmak için iletişim teknolojilerini kullanan ve tüm bunları gelecek nesillere örnek olacak şekilde yorumlamayı görev bilen bir kuruluştur.

Çakıroğlu Yapı’nın misyonu; zamanın gerektirdiği değişikliklerle yenilenen, kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak, nitelikli ve deneyimli iş gücü kullanarak kaliteyi ve hayatı kolaylaştırmak, doğayı koruyan unsurları ön planda tutmak, dünyada inşaat sektöründeki gelişmeleri takip ederek insanlığa doğru projelendirilmiş, doğru mekanlarda, doğru ve kaliteli malzemeler kullanarak; sağlam, güvenli, sağlıklı, keyifli bir hayatı sunmak ve yaşanabilecek projeler hazırlamaktır.

Doğaya ve insana saygı ilkeleri ile her projesine aynı önem ve özenle yaklaşan Çakıroğlu Yapı; iş güvenliğine de ayrı önem vermektedir. Kullandığı her malzemenin de doğaya uyumluluğuna dikkat eden Çakıroğlu Yapı,Ekolojik ve yenilenebilir enerji uygulamalarını projelerinde uygulamakta ve geleceğe yeşil bir dünya bırakmak için çevreye duyarlı davranmaktadır.

Çakıroğlu Yapı’nın vizyonu; teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çağa ayak uydurmak, estetik ve fonksiyonel bütünlük ile insanoğlunun günlük değil, bir ömür boyu yaşam ihtiyaçlarını planlamak ve yaşam kalitesini yükselten, doğru projelendirilmiş binalar inşa etmektir.